KURABİYE EV

Yeni yıl geldi çattı. Ada olduğundan beri günlerimin nasıl geçtiğini anlamıyorum. Günlerin hepsi birbirinin aynı ama Ada her gün birbirinden farklı. Zaman hızlı geçtikçe ve arada durup arkaya doğru baktıkça, düşündükçe insan şok yaşıyor. Ada'nın doğumu için hastaneye gittiğim sabah sanki geçen haftaymış gibi geliyor oysa ki 23 aydır Ada bizimle. :)

Yeni yıl insanların hayatlarını temize çekmek için, yeni başlangıçlar yapabilmeleri için harika aralıklar. Ben her sene oturur bir muhasebe yaparım. 5 dakikada olsa kendime vakit yaratırım. Senenin performansını değerlendiririm. :)) Otur bakalım Zerrin 2011 performans değerlendirme raporları elinde. Kısaca kaç puan veriyorsun. Çakarım puanı o seneye 10 üzerinden 7, 2011. :) Her şey güzeldi ama istediğim bazı şeyleri yapamadık. Daha disiplinli çalışmak gerekiyor. Çalışmalı ki sana 10 verebileyim. 2012 göster kendini. Sonra 2012 den beklediklerimi sıralarım. Benim liste öyle ev, araba, para, pul, zart zurt değildir. Basit beni hayata bağlayabilecek mutluluklardır.

Mesela Maggi harika bir etkinlik yapıyor. Beni çok heyecanlandırdı. 10 bloger seçmişler, bunlardan biri de benim. :) Ne yapacağız biliyor musunuz? Birlikte inanılmaz keyifli, bol kıkırdamalı bir etkinlik yapacağız. Evet birlikte diyorum çünkü 10 blogerın hepsi birer okuyucularını seçecekler hem tanışacaklar hem de nefis bir menüyü uygulayıp hep birlikte yemek yiyecekler. Yapmanız gereken çok basit facebook maggi sayfasından seçtiğiniz blogerin altına neden o blog yazarıyla yemek yapmak istediğini yazmanız. 5 Ocakta okuyucu seçilecek. 7 Ocakta'da birlikte yemek yapılacak. Ben sizlerle tanışmayı öyle çok istiyorum ki.. Bu beni çok heyecanlandırıyor. 2012 de böyle şahane projelerin içinde yer alayım ve her biri harika geçsin istiyorum. :)

Bol kahkahalı, neşeli, sağlık dolu, bol paralı, bol aşklı, sevgi dolu, dostça, her anınızın harika geçeceği bir yıl geçirmenizi temenni ediyorum. 2012 yılında daha sık birlikte olalım diyorum. Ben de daha sık güncelleyeyim. O yorum yazmayan sessiz takipçiler daha sık kendilerini göstersin cücük ceee yapsınlar en azından istiyorum. :)) Her birinizi sımmmmsıkı kucaklıyorum.

Ve noel baba'ya bir mesaj göndermek istiyorum. "Geleceksen bacadan değil adam gibi kapıdan gel noel baba".. Bak Türkiye ayağa kalktı. :)))

Tarifime gelince yeni yıla uygun olsun dedim. Ada ile kurabiye ev yaptık. Ada önce tavanı yedi. Ardından kiremitleri yapacağız turkuaz şekeri etrafa sıktı. Tüm olanlara rağmen çok keyifli çok hoş zaman geçirdik. Böyle bir dağ evimiz olsun 2012 de olsunmu olsun beee :))

Kurabiye Ev için daha önce yaptığımız şu tarife bakabilirsiniz. Planı ben kendim çıkardım.

Yayınlanma tarihi: 30.12.2011

Paylaşmak İçin:

Kategoriler: Tatlı Kurabiye Tarifleri

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Sosya Medya Hesaplarımız:

Yorumlar:

 • Aylin 30.12.2011

  Yapaydın bundan göndereydin adresime olmamıydııı hıııııı ???:))))

  CEVAPLA

 • neslihan 30.12.2011

  Sevgili Zerrin 2012 keyif, mutluluk, sağlık getirsin sana ve ailene,iyi yıllar ve senin ve Ada'nın ellerine sağlık:) sevgilerimle...

  CEVAPLA

 • sevil ş. 30.12.2011

  ZERRİN ;
  Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice MUTLU YILLAR!

  CEVAPLA

 • zeynep 30.12.2011

  seni seniiii:))) postun arasına da sıkıştırmışsınnnn:))gözümden kaçmadı değil yani:)))

  nice mutlu senelere hep beraber inşallah zerrinimmmmm.
  çoook öpüyorum sizi:)

  CEVAPLA

 • feray 30.12.2011

  Yeni yılda tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğiyle mutlu yıllar Zerrincim..

  CEVAPLA

 • Tülin İ. 30.12.2011

  mutlu seneleeeeerrrr

  CEVAPLA

 • HayatınTaKendisi 30.12.2011

  Zerrinim seninle aynı dakikalarda neredeyse aynı şeyleri yazmış olmamız sadece bir tesadüf olamaz değil mi? :) Bu arada ben 2011 bana sana verdiği için notuna bir puan daha ekledim :)) 2012 de daha çok birlikte olalım evet.. Öpüyorum canım senii...

  CEVAPLA

 • yemekaski.com s. 30.12.2011

  Yeni yılın sağlık huzur mutluluk getirmesini dilerim.. tüm dilekleriniz gerçek olsun.. mutlu yıllar..

  CEVAPLA

 • muko 01.01.2012

  merhaba canım yeni yılın ilk gününden sıcacık sevgiler sana senin gibi sıcak candan samimi birinin tüm dilekleri yeni yılda gerçekleşir inş

  veee veeeeeeee ben seninle yemek yapmak kikirdemek istiyorum ama yaaaaaa,inşş o şanslı kişi ben olurummmmmm

  öpüyorum seni sevgilerimle

  CEVAPLA

 • Sule 01.01.2012

  Ben Turkiyede olmadigim icin katilamayacagim etkinlige ama yaziniz cok hosuma gitti. Iyi seneler..

  CEVAPLA

 • Sütüme S. 03.01.2012

  yeni yıl dileklerin harika, bugün yayınladığımı oku lütfen ve sonra bu heyecanı asla unutma! Ada'nın yaşındayken nasıl geçiyordu hakikaten günler, sen anlamıyorsun bırak biz de anlamazdık ya, her gün oyun, oyun molası süt-kurabiye... Ohhh ne ala! Maggi etkinliği bir harika bu arada, tebrikler, başarılar...

  CEVAPLA

 • zeymuran 12.01.2012

  ellerıne sağlık cok cıcı olmus ama ben o jelileri hemen yerım dayanamam

  CEVAPLA