Magosa'da Ajda Pekkan Konseri

20.06.2007
Ajda Pekkan

Cuma gününden beri keyfim pek yerinde. Cuma günü akşam arkadaşlarımızı karşıladık. Canım Ciğerim Banu'cuğum ve Can'cığım bizi ziyarete geldiler. İyi ki geldiler çok güzel bir haftasonu tatili yaptık.

Önce Cumartesi nefis bir kahvaltı yaptık. Sonra kendimizi yollara vurduk. Magosa'da Venüs Beach oteline gittik. Arkadaşlar Kıbrıs'a gelmeyi düşünenleriniz varsa kalacak yer olarak mutlaka venus beach'i alternatifleriniz arasına ekleyin. Magosa zaten denizi muhteşem güzellikte olan bir yer. Salamis Harabelerinin ve Barnabas manastırının yakınında olan otel, kültür turu yapmak isteyenler ve denize girmek isteyenler için ideal. Biz otele tek kelimeyle bayıldık.

Bizim için bu tatil ilginç oldu. Çünkü evimizle Magosa arası 1,5 saat uzaklıkta. :) İstanbul'da Kozyatağında oturup Bakırköyde tatil yapmak gibi. :)))

Akşamına Kıbrıs'ın en büyük otelinin Kaya Artemis'in açılışı vardı. O açılışa katıldık. İnanılmaz ihtişamlı ve göz dolduran bir otel olmuş. Her ayrıntı düşünülmüş. Artemis tapınağının birebir aynısı yapılmış. her yer özenle yapılmış heykellerle, küçük havuzlarla dolu. Büyüleyici... Açılışta Ajda Pekkan'ın konseride vardı.

Ben Ajda Pekkan'ı severim ama hayranı değilimdir. Bir kanalda görürsem, duyarsam dinlerim. Ama sesini severim. Basın açıklaması yapılırken çok yakından gördüm. Ağzının çevresi dışında bence çok güzel bir kadın. Ağzının çevresi biraz ilginç göründü bana. Arkadaşlar magazin programlarında ajda pekkanın yan tarafında ağzını açıp onu incelemeye çalışan birini görürseniz o benim :))) Sonra konser başladı. Kendi şarkıları, türk sanat müziği ve aryadan oluşan çok güzel bir repertuarı vardı. Ben Ajda Pekkan'ı çok sempatik ve sevimli buldum. Ekranlarda bana hep buz gibi gelmiştir. Neyse gecemizde böyle bitti.

Dün de süpper bir havuz keyfinden sonra kalktık evimize geldik. Ama gece migren sancım tuttu. Baya ağrılar içinde geçirdim. Ama şimdi iyiyim, hatta bomba gibiyim. :)

20.06.2007

Paylaşmak İçin:

Kategoriler: Kıbrıs

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Sosya Medya Hesaplarımız: