SAĞLIKLI BESLENMEDE 2. HAFTAM :)

09.01.2013

İlk hafta zorlu bir haftaydı. Ama tartıdaki sonucu görünce tüm zorluğu unuttum. 2012'Nin bana kazandırdığı dünya tatlısı arkadaşım Eda ile başladık bu kilo verme macerasına. İlk hafta Eda'yı bi hayli zorladı. Ben de deli inadı olduğundan ben banamısın demedim. Ama elbette normal sabah kahvaltılarına özlem duyuyordum. Bir de şansım ilk hafta çok yoğun bir haftama denk gelmesiydi. Yemek yemeyi unuttuğum bir haftaydı. Yoksa sanırım bende zorlanırdım. Eda 5. günün sonunda ben 2. haftaya geçmek istiyorum diyince 6. günün sabahı ikimizde tartıldık ve 2. listeye merhaba dedik. Gerçi şimdi geriye baktığımızda 2 gün daha devam etseydik keşke diyoruz. Çünkü tartıda en az 1 kilo fazla görebilirdik..

Ben ilk hafta enerji düşüklüğü yaşadım. Spora 2. haftadan sonra başlamaya karar verdim. Gruptaki dostların lessie teyze diye birinden bahsetmeleri :) sonucu lessie teyzeyle ben de tanıştım. Ve o gün bugündür her akşam lessie teyzeyle yürüyüş yapıyoruz. Hem de bizim evde tv karşısında :)).

Bu hafta yediğim yumurtasız menemen ve kepekli lavaş dünyadaki en lezzetli şeydi. Bu hafta hiç açlık hissetmeden tıka basa doyarak geçirdim. Bu hafta tam tamına 1,4 kg verdim. 2. hafta beslenme listesi için buraya tık tık..  Listenin başındaki iksir çook çook önemli. Mutlaka uygulayınız.

09.01.2013

Paylaşmak İçin:

Kategoriler: Diyet Yemekleri

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Sosya Medya Hesaplarımız:

Yorumlar:

 • Nihal S. 09.01.2013

  çok taşekkür ederim .. nedenine gelince eski kiloma dönüyorum la tanışmama siz vesile oldunuz. şuan 1 haftamdayım sizede başarılar diliyorum

  CEVAPLA

 • erkan 28.01.2013

  Merhabalar

  mistarifler.com ve misyemektarifleri.com alan adlarımızı satıyoruz ilgilenirseniz.

  CEVAPLA