Kolay Tatlılar

kolay tatlılar

Mutfağa girip çay demlenirken kolay hazırlanabilecek tatlı tariflerine siz de ihtiyaç duyuyor musunuz? Bu kolay tatlı tarifleri benim kurtarıcılarım. Akşam arkadaşınız aradı 10 dakikaya sendeyim mi dedi, ya da eşiniz çayın yanında birşeyler var diye mi sordu? İşte havanıza hava katacak, nefis kolay tatlı tarifleri.

HALLEYLİ PASTA

halleyli pasta

Benim en popüler tarifim, Halleyli pastadır. Sanki çoook uğraşmışsınız gibi bir havası var değil mi? :) Tarif için buraya tıklayabilirsiniz.

MUZLU KREP

muzlu krep

Muzlu krep ise yapması yemesi 10 dakikayı alarak rekora imza atmış bir tarifim. :) Sanırım 100'lerce kişi denedi, deneyenler memnun kaldı. Tarif için buraya tıklayabilirsiniz.

KEDİ DİLİ EKLER

kedi dili ekler pasta

Orjinal ekler pastayı aratmayacak, yapması 10 dakikanızı bile almayacak harika bir tarif. Tarif için buraya tıklayabilirsiniz.

CORNFLAKESLİ TATLI

cornflakesli tatlı

Bizim evde mutlaka cornflakes bulunuyor, ara öğünlerde açlığı bastırmak için kullanıyoruz, ama böyle acil tatlı ihtiyacı doğduğunda harika bir pastaya çevirmek çok çok kolay. Tarif için buraya tıklayabilirsiniz.

PRATİK TATLILAR

pratik tatlı tarifleri

En sona benim en sevdiğimi koydum. Bu tarifi denediğinizde kaç tane yediğinizi bilmeyeceksiniz. İnanılmaz kolay, inanılmaz leziz bir tarif. Hele hemen tüketmeyip biraz buzlukta tutarsanız, dondurmalı pastaya bile dönüşüyor :)) Tarif için buraya tıklayabilirsiniz.

30.10.2014

Yayınlanma tarihi: 30.10.2014

Paylaşmak İçin:

Kategoriler: Tatlı Tarifleri

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Sosya Medya Hesaplarımız: