Saba Tümer'le Knorr Projesi Etkinliği

Hani size geçen yazımda söz ettim ya canım okuyucu. Feci bir koşturma içindeyim. Değişik işler, güçler, projeler var diye. İşte onlardan biri bu Knorr projesiydi. Beni heyecanlandıran, hafif stres yaşatan bir proje. :) (Videosuna şuradan ulaşabilirsiniz)

Daha önce, öğrencilik yıllarımda birkaç dizide, kısa metrajlı filmde oynamışlığım var. Canlı televizyon programlarına, bantdan yayınlanan programlara konuk olmuşluğum da var. Uzman Tv çekimleri, şimdi bahsedemeyeceğim (yakında haber vereceğim) başka bir projede daha rol almışlığım da var.

Bu tür işlerde o gün gelene kadar hiç bir stres, düşünce yaşamam. Sanki öyle birşey yok gibi kafamdan silerim. Bu tür işlerde beni strese sokan iki şey var. 1- Çalışacağınız ekibin tavrı, davranışları, enerjileri 2- Eğer bir ünlüyle çalışacaksanız o kişinin size ve ekibe karşı tutumu.

Ben sabah uyanıp hazırlanıp beni almaya gelecek aracı beklerken gerilmeye başladım. Beni alan arkadaşın samimi, düzgün tavrıyla rahat bir nefes aldım. Çekim alanına girdiğimde 2 kamera, 1 yönetmen, 2-3 elemandan oluşacağını düşündüğüm kadronun 35 kişi olduğunu görünce hafif çaplı bir şok yaşadım. Girer girmez samimi karşılamaları beni inanılmaz rahatlattı. Yarım saat içinde ekipteki arkadaşlarla sohbetin belini çatur çutur kırınca ben de heyecan namına birşey kalmadı. Herkes Saba Hanım'In çok şeker biri olduğundan söz ediyordu. Saba Hanım'la karşılaşıp selamlaşınca o gerginliğimde yok oldu.

Saç, makyaj, kostüm derken artık hazırdım.

Pazar günü ilk çekim benimdi. Okuma provası alalım dendi. Ben ilkokuldan itibaren sıfır ezber yeteneğine sahip olduğumdan gelen senaryoyuda ezberleyememiştim. Okuma provası yapıldı, yönetmenimiz benim ezber konusundaki yeteneksizliğimi fark edip hafif sanki sinirlendi gibi geldi bana :) Ben doğaçlama yaparız diye düşünmüştüm dedim. Hadi deneyelim o zaman dedi. Saba Hanım'la bana bıraktı. İlk çekimimizi hiç kesmeden yaptık. Bittiğinde 35 kişinin alkışları kulağımda çınlıyordu. Herkes gelip bravo ilk denemede şahanee diyip durdular. Oysaki bana göre milyon tane yapılmaması gereken şey yapmıştım. Küçük birkaç uyarıdan sonra birkaç defa daha çektik ve bitti dediler. :) Ama yakın çekimler için beklemem gerekiyordu. :)) Değdi mi derseniz benim için müthiş bir tecrübe ve anı oldu. Ortaya çıkan şeyden çok çok memnunum. Umarım siz de çıkan işi seversiniz. Çünkü 35-40 kişinin müthiş bir emeği var.

Knorr harca gelince. Eğer beşamel sosu evinizde yaparken tutturamıyorsanız müthiş bir alternatif. Ben makarna dışında asıl köfte, tavuk gibi yiyeceklerle buluşturmayı seviyorum.. Ya da makarnayı et veya tavukla lezzetlendirip beşamel sosla buluşturuyorum. Sevip evde tutturamıyorsanız inanılmaz pratik, tavsiye ederim.

Hepinizi sımmsıkı kucaklarım. :)

Yayınlanma tarihi: 02.03.2013

Paylaşmak İçin:

Kategoriler: Etkinlikler , Yazılar

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Sosya Medya Hesaplarımız:

Yorumlar:

 • Serap 02.03.2013

  Süperdin Zerrincim.
  Reklam filmi sayesinde senide tanimis olduk...Sevgiler

  Cevapla

 • Eda T. 02.03.2013

  Zerrin hanım harikasınız. Çok samimi ve çok şekersiniz. Tebrikler.

  Cevapla

 • Aycan 02.03.2013

  Sıcak kanlı, doğal, hanım hanımcıksınız. Çok beğendim. Devamı artarak çoğalsın.

  Cevapla

 • Nilay T. 03.03.2013

  Zerrin Hanım, sizi uzun zamandır takip ediyorum. Reklamda harika çıkmışsınız. Mahçubiyetiniz, samimi tavrınız, gülümsemeniz çok çok şeker. Tebrik ederim.

  Cevapla