SAĞLIKLI BESLENEREK NASIL KİLO VERİYORUM? :)

17.12.2012

Bu yemek blogu işi fena bir şey. İnanılmaz zevkli ama bir o kadar fena. Yeni bir şeyler deneme isteği, deneyip yemeği isteği, hem yiyip hem zayıf kalma isteği.. Elbette mümkün değil. Kilom artmasa da daha önceki yazımda belirttiğim Ada doğduktan sonra verip aldığım kilo üzerime yapışmış olduğundan artık kurtulmalıyım dedim.

Taylan Kümeli'nin verdiği listeleri okuyup, Ninomdan uzun uzun dinlediğim, ardından Ezgi Usmansel ile tanışıp onun sitesini de yalayıp yuttuğum günlerde gaza gelip ilk listeye çarşamba akşamı başladım. İlk liste oldukça zorlu görünüyordu.

Ama listeyi düzgünce okuyup anlayıp neyin ne yerine olduğunu farkettiğinizde, mantığınıza oturttuğunuzda, tıkır tıkır işleyip ilk hafta vücuttaki tüm ödemi atıyorsunuz.

İlk hafta en çok ihtiyaç duyduğum şey sıcak bir çorbaydi. İkinci listeyi okuyup günleri geri geri saymaya başladım. Çünkü ikinci listede doyana kadar çorba vardı :))

İlk listeye gelince eğer listeyi adım adım uygularsanız saatleri atlamazsanız metebozlizmanızı hızlandıracak iksirleri içerseniz tartıda ciddi kayıplar göreceğinize emin olabilirsiniz.

İlk haftaki diyet listesine buradan ulaşabilirsiniz. İlk haftayı bitirdiğimde 2,6 kg. veda etmiştim. Tüm hafta boyunca tek kaçağım o da çaresizlikten bir akşam yarım kase yağsız sebze çorbası içmekti. :))

Paylaşmak İçin:

Kategoriler: Diyet Yemekleri , Yazılar

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Sosya Medya Hesaplarımız:

Yorumlar:

 • Ayşinin m. 17.12.2012

  Zor değilmi ya bana pek uymadı :(

  CEVAPLA

 • Tuğba C. 02.01.2013

  Evet bende sayenizde adı gecen siteyle tanıştım bütün yazıları bastan sona okudum.Acayip bi gaza gelme durumu ve Ezgi Hanimin motivasyon dolu yazılarıyla kanatlandim ve dün birinci listeyi bitirip bu sabah itibariyle ikinci listeye başladım ve tam 3.00 kilocuk hafifledim. Burdan size cooook teşekkürlerimi sunmak istiyorum.Ayrica kocaman sevgilerimi gönderiyorum.sevgiyle ve saglikla dolu günler diliyorum size ve sevdiklerinize

  CEVAPLA

 • Tuğba C. 02.01.2013

  Ayrıca yazmayı unutmuştum sekiz aylık bebeğim var ve dolu dolu emziriyorum

  CEVAPLA

 • Augustina 23.03.2017

  Heck of a job there, it abuelstoly helps me out.

  CEVAPLA