30 Günlük İftar Menüsü - Ramazan 2022'e Özel

11 Ayın sultanı Ramazan geldi. Her yıl heyecanla beklediğimiz Ramazan'da her güne bir iftar menüsü çıkardık. 30 güne özel hazırlanmış, denenmiş, ekonomik, kolay, lezzetli yemeklerden oluşan İftar menüsü örnekleriyle işinizi kolaylaştıracağız.. Güzel iftar sofralarında sevdiklerle buluşmak, paylaşmak, oruçla vücudumuzu terbiye etmek, Ramazan'ın olmazsa olmazı.

Tüm gün, susuz ve aç kalan mideyi önce rahatlatmak için, dumanı üstünde iftar çorbaları ile başlayacağız. Çeşit çeşit iftar börekleri, iftar salataları ile soframızı coşturacağız. Susuz kalan vücudumuzu, hararetini gidermek için ramazana özel içecekler hazırlayıp taze meyvelerden kompostolar yapacağız. Denenmiş, herbiri size özel hazırlanmış iftar yemekleriyle donatacağız soframızı. Ramazan yemeklerinin özellikle az uğraştırıcı, olabildiğince ekonomik ve bolca lezzetli olmasına özen gösterdik. Ve elbette son olarak damak çatlatan iftar tatlıları ile günün bütün yorgunluğunu geride bırakacağız.

Denenmiş, kolay tariflerimizi denemeniz bizi mutlu edecek. Tariflerimizi denediğinizde fotoğraflarını sosyal medayadan yollarsanız adınızla yayınlamayı çok isteriz. Hayırlı Ramazanlar..Paylaşmak İçin:

Kategoriler: Ramazana Özel

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Sosya Medya Hesaplarımız: