27. Gün İftar Menüsü

27. Gün İftar Menüsü

Birebir deneyip, tarifini ölçüleriyle hazırlayıp yaptığımız yemeklerden oluşan iftar menüleriyle karşınızdayız. 27 Gündür, en lezzetli, en kolay, en ekonomik tariflerden oluşan menüleri sizler için hazırladık. Memnuniyetinizi dile getirmeniz bizleri çok mutlu ediyor.

27. Günde menümüzde sebzeli mercimek çorbası, arkasından soğuk lezzetlerin en güzeli imam bayıldı, çilek kompostosu ve közteli patates dizmesi var. Tatlı olarak ise kemalpaşa tatlısı var.

Herkesin seveceği lezzetleri hazırlamak için sizi mutfağınıza davet ediyoruz.

1. Sebzeli Mercimek Çorbası

Mercimek çorbasını sebzelerle lezzetlendirdik. Ortaya harika bir çorba çıktı. İçimi kolay bu çorba Ramazan ayında favoriniz olacak.

Tarif için: Sebzeli Mercimek Çorbası

2. İmam Bayıldı

Karnıyarığın etsiz hali,ne deniyor imam bayıldı. Bol soğanlı biberli olanı makbul.. Özellikle vejeteryan beslenenlerin vazgeçemeyeceği bir zeytinyağlı. Öncesinde yapıp 1 gün bekletirseniz lezzetini katmerlendirirsiniz.

Tarif için: İmam Bayıldı

3. Çilekli Komposto

Çileğin bol zamanında misss kokulu kompostolar hazırlayabilirsiniz. Yapması öyle kolay ki...

Tarif için: Çilekli Komposto

4. Köfte Patates Dizmesi

Köfte patates dizmesine hayır diyecek birini siz tanıyor musunuz. :) İkisi bir arada pek lezzetli olan nadir yiyeceklerden..

Tarif için: Köfte Patates Dizmesi

5. Hazır Kemalpaşa Tatlısı

Akşama davete misafiriniz mi gelecek. Şerbetli tatlımı olsun istiyorsunuz. 10 dakikada hazır olacak Kemal Paşa tatlımız var sırada..

Tarif için: Hazır Kemalpaşa Tatlısı
Paylaşmak İçin:

Etiketler: iftar için ana yemekler , iftar için çorba tarifleri , iftar için tatlılar , iftar menüsü örnekleri , ramazan çorbası , ramazan menüleri , ramazan yemekleri

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Sosya Medya Hesaplarımız: