Ramazan İçin 10 Serinleten İftarlık İçecek

Ramazan İçin 10 Serinleten İftarlık İçecek

İftarda içinizi serinletecek, birbirinden lezzetli ev yapımı içeceklerle karşınızdayız. İster orucunuzu bozar bozmaz için, ister iftar sonrası tatlılarınızın yanında ikram edin, ister sahurda tüketin. Katkısız, marketten alınan içecekler yerine evde hazırlayabileceğiniz çeşit çeşit limonata tarifleri, kompostolar, buzlu çaylar, doğal meyve suları, şerbetler, litre litre bereketli içecekler sizleri bekliyor.
Bol bereketli Ramazanlar diliyoruz.

Ramazan için 10 Serinleten İftarlık İçecek

1. 5 Dakikada Limonatanız Hazır

Düdüklüde Limonata mı??? dediğinizi duyuyoruz. Evet, yapması tam tamına 5 dakika hazırlanması 10 dakika olan bu limonatanın tadına bayılacaksınız.

Tarif İçin: Düdüklüde Limonata

2. Mor Güzeli Reyhan Şerbeti

Reyhan bitkisi gerek aroması gerek rengiyle harika bir bitki. Salatalarımızı renklendirdiği gibi şerbet olarakda iftar sofralarımızı süslüyor.

Tarif İçin: Reyhan Şerbeti

3. Şeftalili Buzlu Soğuk Çay

Hiçkimsenin karşı koyamayacağı, hazırlarının tadını katlayan on numara bir içecek tarifi. İftara, sahura çok yakışan hararetinizi alacak buzlu şeftalili soğuk çay.

Tarif İçin: Şeftalili Soğuk Çay

4. Bağışıklığı Güçlendiren Karadut Suyu

Günümüzde bağışıklığımızı güçlendirmek çok önemli. Karadut bu işi çok güzel başarıyor. Lezzetine de bayılacağınız karadut suyu iftarda sunmak için sizi bekliyor.

Tarif İçin: Karadut Suyu

5. Çilek ve Limon Birlikteliği - Çilekli Limonata

Çilek ve limonun muhteşem uyumu.. Çileğin bol olduğu zamanlarda bol bol yapıp tüketin. İftara çok yakışacak içecekleri hazırlayıp sofralarınızı zenginleştirebilirsiniz.

Tarif İçin: Çilekli Limonata

6. Kompostoyu Sevdiren Vişne Kompostosu

Vişne kompostosundan alınan her bir kaşık sizi çocukluğunuza götürecek. Hazırlanması kolay, ekonomik ve rengiyle baş döndüren komposto tarifimiz sizi bekliyor.

Tarif İçin: Vişne Kompostosu

7. Karpuz ve Limonun Muhteşem Uyumu - Karpuzlu Limonata

Karpuz demek yaz demek, yaz demek soğuk içecek demek. İftar sofrasında buzz gibi karpuzlu limonatamızı yudumlarken günün yorgunluğunu atacaksınız.

Tarif İçin: Karpuzlu Limonata

8. 1 Portakal 1 Limon İle 3 Lt. Limonata

Ramazan demek bereket demek. İşte size bereketli bir limonata tarifi. Sadece 1 limon ve 1 portakal ile 3 lt. limonata hazırlıyoruz.

Tarif İçin: 1 Portakal 1 Limon İle 3 lt. Limonata

9. Buzzz Gibi Çilekli Komposto

Taze çilekle yapılan bu komposto tarifi iftar yemekleri yanında çok yakışıyor.

Tarif İçin: Çilekli Komposto Tarifi

10. Şipşak Gerçek Limonata Tarifi

Gerçek bir limonata tarifi arıyorsanız doğru tariftesiniz. Bolca yapıp buzdolabında saklayabilir, iftar sofralarında çıkarabilirsiniz.

Tarif İçin: Gerçek Limonata Tarifi
Paylaşmak İçin:

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Sosya Medya Hesaplarımız: